'Quest', Creative Educational

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Creative's
Kod produktu: KER405

Opis

 'Quest', Creative Educational
 
'Quest' - poznawanie nowych słów nigdy nie było tak szybkie, łatwe i przyjemne! Gra przy której dzieci będą się nie tylko dobrze bawić, ale i mają możliwość poznania ponad 700 słów z języka angielskiego oraz ich znaczeń.
Gra odpowiednia dla dzieci od 8 roku życia oraz dorosłych.
 
Cel gry: Nazwać poprawnie słowo określone przez definicję. Gra zawiera: Planszę, 4 pionki, kostkę do gry, 756 definicji słów na 252 kartach, z których na każdej są trzy definicje. Każda karta zawiera definicje na trzech poziomach trudności. Słowa na kartach niebieskich są na poziomie 1, słowa na kartach różowych na poziomie 2, a na kartach pomarańczowych na poziomie 3.
 
Zasady gry: Każdy gracz wybiera pionek i umieszcza go na polu oznaczonym słowem START. Wszystkie karty z definicjami nie zależnie od koloru są umieszczane na środku planszy. Najmłodszy gracz rozpoczyna grę. Gracze rzucają kostką po kolei. Liczba oczek, 1, 2, lub 3 determinuje, którą definicję słowa odczytują i tak na przykład, jeśli gracz wyrzuci 1, pobiera jedną kartę ze środka i czyta definicję oznaczoną numerem 1. Pozostali gracze próbują zgadnąć słowo. Ten kto odgadnie słowo rusza się 1 pole do przodu i jest kolejnym graczem rzucającym kostką. Jeśli gracz wyląduje na polu, na którym już stoi inny gracz, wtedy mamy tzw. ONE TO ONE pomiędzy tymi graczami. Jeden z tych graczy losuje kartę z definicją i odczytuje ją na głos. Jeśli drugi gracz odgadnie poprawne słowo wtedy ten, który odczytał definicję cofa się o tyle pól za ile odczytał definicję (wszystkie definicje są ponumerowane 1, 2, albo 3).
Gracz, który jako pierwszy dojdzie do pola oznaczonego FINISH wygrywa.
 
Cele językowe:
 - nauka słownictwa języka angielskiego
 - nauka formułowania zdań pytających,
 - rewizja znajomości zasad gramatyki, w tym konstruowania zdań pytających,
 - zainteresowanie czytaniem.
 
Dodatkowe korzyści: Gra 'Quest' doskonali sprawności umysłowe takie jak pamięć, koncentracja i spostrzegawczość, sprzyja skutecznemu zapamiętywaniu oraz uczy aktywności i zdrowej rywalizacji, a jej ludyczny charakter pomaga w nawiązywaniu relacji społecznych z pozostałymi uczestnikami gry oraz wpływa pozytywnie na zredukowanie dystansu pomiędzy uczniem i uczącym.
 
Zastosowanie: Gra znajduje zastosowanie zarówno w trakcie zajęć w szkole jak i w warunkach domowych (zabawy z przyjaciółmi i rodziną, lub prywatne lekcje języka angielskiego).
 
 

 
Zawartość:
  • 1 duża kolorowa plansza do gry - 44 x 44 cm
  • 4 pionki
  • 252 karty do gry, każda zawiera 3 definicje, razem 756 słów
  • specjalna kostka do gry
  • instrukcja do gry

Wymiary opakowania: 45 x 24 x 5 cm 

 
 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl