Kalambury dla dzieci - 'Charades for Kids', Paul Lamond

Dostępność: średni
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 49,50 zł 49.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Paul Lamond Games
Kod produktu: KER50

Opis

 Kalambury dla dzieci w języku angielskim 'Charades for Kids'
 
Kalambury to gra towarzyska polegająca na pokazywaniu lub rysowaniu hasła. Zadaniem uczestników jest odgadywanie haseł. W każdej kolejce drużyna odgaduje hasło, przedstawiane przez jednego z członków drużyny. W zależności od typu gry – hasła przedstawiane są gestami lub rysunkami. Zarówno podczas pokazywania, jak i rysowania nie wolno używać słów ani wydawać innych dźwięków, które mogą, ułatwić odgadnięcie hasła.
 
W zestawie znajduje się 150 kart z poleceniami (na każdej 3 polecenia) do wykonania, pokazania, w tym 50 kart dla najmłodszych, gdzie dla ułatwienia, oprócz polecenia jest jeszcze ilustrujący je rysunek. 1 minutowa klepsydra odmierzająca czas, kostka 1,2,3 (decyduje, które polecenie z karty wykonać / pokazać). Karty są oryginalne, w języku angielskim.
Młodsze dzieci mogą się świetnie bawić i pokazywać rzeczy, zwierzęta patrząc na obrazek na karcie (50 kart zawiera obrazek jak i opis), starsze mogą pokazywać czynności takie jak jedzenie spaghetti, etc.

Ze względu na ilość kart jak i język, karty są idealne zarówno w domu jak i szkole.

Jak grać:
Wybieramy zestaw kart, jeśli grają z nami dzieci wybieramy te z obrazkami.
Jedna osoba stoi na środku pokoju / sali, karty leżą na środku na kupce, jedna osoba z graczy rzuca kostką i obraca klepsydrę, aby odmierzała czas. Osoba stojąca na środku bierze pierwszą kartę z kupki i stosując się do numerka z kostki wybiera i pokazuje polecenie z karty, może to być jakaś czynność, rzeczownik, zwierzątko z obrazka, itp. Osoba ta musi się zmieścić w czasie 1 min, odmierzanym przez klepsydrę. Ten kto zgadnie, staje na środku, itd.
 
Cele językowe:
-nauka słownictwa języka angielskiego,
-nauka formułowania zdań pytających,
-rewizja znajomości zasad gramatyki, w tym konstruowania zdań pytających.
 
Zastosowanie: Gra znajduje zastosowanie zarówno w trakcie zajęć w szkole jak i w warunkach domowych (zabawy z przyjaciółmi i rodziną, lub prywatne lekcje języka angielskiego).
 
Zawartość:
  • 100 kart z poleceniami
  • 50 kart z poleceniami i obrazkami
  • klepsydra
  • kostka 1,2,3
  • instrukcja do gry
 
Wielkość pudełka: 23 x 23 cm
 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

12 grudnia 2016

Dla maluchów i całej rodziny polecam grę gdzie dzieciaki nie muszą umieć czytać. Darmowa wersja jest dostępna na androida o nazwie Actikids, również w wersji polskiej. Polecam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl