Kurs języka niemieckiego - Petra Linqua

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 269,00 zł 269.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 
 
Multimedialny zestaw do nauki języka niemieckiego PetraLingua® kierowany jest do dzieci wieku przedszkolnym i posiada kompletne wyposażenie potrzebne do początkowego nauczania języka obcego. Zestaw można wykorzystwać na tablicy interaktywnej jak i komputerze, odtwarzaczu DVD (bez potrzeby podłączenia do internetu) zarówno w szkole, przedszkolu przez nauczycieli jak i w domu przez rodziców.
 
Program dzięki swojej atrakcyjnej formie ułatwiają dzieciom opanowanie słów i zwrotów, stanowiących niezbędny wstęp do nauki języka niemieckiego. Zakres materiału został dobrany odpowiednio do możliwości najmłodszych uczniów, a kolorowa oprawa graficzna i atrakcyjnie skonstruowane zadania, sprawiają, że nauka poprzez zabawę z programem jest łatwa i przyjemna.
 
Dzięki temu zestawowi, dzieci poznają m.in. słówka i zwroty związane z kolorami, nazwami zabawek, częściami ubrań, dniami tygodnia, częściami ciała czy członkami rodziny. Ćwiczenia zawarte na płytach przybliżą dzieciom nie tylko pisownie i znaczenie danego słowa, ale umożliwią także zapoznanie się z jego właściwą wymową.
Zestaw zawiera niezbędne wyposażenie dzięki czemu nauczyciel lub rodzic nie musi dokupywać kolejnych pomocy.
 
Kupując zestaw otrzymujecie Państwo również kartę ID z hasłem dostępu do bezpłatnego, rocznego kursu online Petra Linqua.
 
Dzięki nauce z kursem Petra Lingua dzieci opanowują blisko 500 podstawowych słów oraz uczą się umiejętności porozumiewania się w języku obcym w prostych sytuacjach życia codziennego. Kurs zawiera również 11 piosenek, ponad 80 animowanych scenek video, 140 interaktywnych ćwiczeń, obrazkowy słownik oraz zeszyt ćwiczeń do pobrania ze strony.
 
Aby obejrzeć przykłady jak wygląda kurs online, kliknij tutaj.
 
Zestaw zawiera:
 
  •   2 DVD z kursem językowym
  •   Audio CD z piosenkami
  •   German Activity Book / Zeszyt ćwiczeń ze słownikiem obrazkowym
  •   Audio CD z ćwiczeniami ze słuchu do zeszytu ćwiczeń
  •   PetraLingua ID Card
  •   Poradnik dla nauczycieli / rodziców w języku polskim
  •   Wuffy Dog pacynka
  •   Karty do gry
  •   Audiowizualny słownik na DVD

 

 
Kurs językowy na DVD
 
The PetraLingua® multimedialny kurs języka niemieckiego dla dzieci zawiera 21 lekcji.
 
Każda lekcja zawiera wprowadzenie w formie video oraz powtórzenie, które ma na celu powtórzenie słów i zdań. Nagrania audio oraz video zostały stworzone przez zespół native speakerów. 
 
Duża część kursu opiera się na animacjach oraz animowanych piosenkach wspomagających naukę słownictwa z danej lekcji. Każda z piosenek posiada osobno nagraną linie melodyczną, tak aby dzieci mogły ją samodzielnie zaśpiewać.
 
 

 
 
 
Płyta CD z piosenkami
 
Wszystkie piosenki z kursu zostały również nagrane na osobnej CD.

                                   

 

 


 
Zeszyt ćwiczeń z płytą CD
 
Zeszyt ćwiczeń zawiera wszystkie lekcje z kursu ułożone w kolejności tematycznej. Daje to dzieciom możliwość wykonania dodatkowych ćwiczeń językowych podczas lekcji / w domu. 
 
Zeszyt ćwiczeń zawiera płytę CD z dodatkowymi ćwiczeniami ze słuchu.
 
 
 

 

  

 

 
 
Wuffy Dog - pacynka
 
Dzieci z pewnością rozpoznają postać Wuffiego na filmach DVD. Jest on nie tylko wspaniałą maskotką, pomaga on również dzieciom w nauce języka w przeszkolu jak i w domu. 
 
Uczenie się poprzez zabawę jest podstawą kształcenia językowego dzieci. Pacynki włączają się do lekcji, wydają polecenia oraz je wykonują. Zapewniają zabawę na lekcji. Dzieci szybko pojmują, że Wuffy mówi tylko po angielsku :)
 
Poprzez stymulację wyobraźni dzieci w zabawie Wuffy zachęca dzieci do mowienia w języku obcym. Nawet nieśmiałe dzieci zaczynają mówic w takim towarzystwie.
 
Pacynka może byc wykorzystywana do wprowadzenia nowego słownictwa, piosenek, opowiadań lub gier czy zabaw na lecji.

 

 

      
 
 
Poradnik dla nauczycieli / rodziców
 
Poradnik dla rodziców / nauczycieli zapewnia szczegółowe informacje o kursie oraz o wykorzystaniu go w przedszkolu lub domu. Broszura jest w języku polskim oraz angielskim.

 

 

 

 

 


 
 
PetraLingua® ID Card
 
Kupująć cały kurs multimedialny PetraLingua® otrzymujecie Państwo dostęp do dodatkowych ćwiczeń interaktywnych dostępnych online.
 
Pprócz filmów oraz piosenek z zestawu PetraLingua®, kurs online zawiera ciekawe interaktywne ćwiczenia oraz słowniczek obrazkowy do każdej z lekcji.

 


 
 
 
Komplet kart obrazkowych
 
Karty obrazkowe PetraLingua to łatwy sposób na naukę słownictwa. Zestaw 54 kolorowych kart zawiera obrazki po jednej stronie oraz wyrazy po drugiej stronie kart.
 
Karty te zostały stworzone z myślą prezentacji słownictwa oraz różnych gier językowych.

 

 

  

 


Audiowizualny słownik na DVD
 
Zestaw ten zabiera osobną płytę DVD wraz ze słownikiem obrazkowym audio. Można go uruchomić w odtwarzaczy DVD i oglądać na telewizorze bez potrzeby uruchamiania komputera czy też dostępu do internetu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl