'Animal Safari', Creative Educational

animal_safari kopia.jpg
  • promocja
Dostępność: średni
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 38,70 zł 43,00 zł 38.70
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Creative's
Kod produktu: KER404_20200120135931

Opis

'Animal Safari', Creative Educational
 
Doskonała gra 'Animal Safari' ma na celu poprawę umiejętności językowych dzieci oraz dorosłych. Gra przeznaczona dla bardziej zaawansowanych językowo graczy.
 
Gra 'Animal Safari' wprowadza dzieci w świat zwierząt, ucząc je szacunku i opieki nad nimi. Dzieci poznają podstawowe potrzeby zwierząt takie jak jedzenie, woda i schronienie, a także nauczą się dbać o te zwierzęta, gdy poruszają się po planszy. Dziecko stanie się opiekunem zwierząt i zbuduje im schronienie, magazyn żywności i zbiorniki na wodę. Rozwinie to poczucie troski i odpowiedzialności dziecka w stosunku do zwierzęcia, gdy będzie ono starało się zostać stróżem maksymalnej liczby zwierząt.
 
Cele dydaktyczne: Gra koncentruje się na budowaniu słownictwa i rozwijaniu niezbędnych umiejętności językowych, wiedzy ogólnej i interakcji społecznych
 
Cele językowe: budowanie zdań w języku angielskim z użyciem różnych czasowników, wyrażeń czasowych i trybów. Zwiększenie zasobu słownictwa.
 
Dodatkowe korzyści: Gry z serii 'Animal Safari' doskonalą sprawności umysłowe takie jak pamięć, koncentracja i spostrzegawczość, sprzyjają skutecznemu zapamiętywaniu oraz uczy aktywności i zdrowej rywalizacji, pomagają w nawiązywaniu relacji społecznych z pozostałymi uczestnikami gry oraz wpływają pozytywnie na zredukowanie dystansu pomiędzy uczniem i uczącym.
 
 Zawartość:
  • 1 duża kolorowa plansza do gry - 44 x 44 cm
  • 4 pionki
  • 90 kolorowych kart do gry, w 4 różnych kategoriach (720 pytań i odpowiedzi)
  • kostka do gry
  • instrukcja do gry

 Wymiary opakowania: 45 x 24 x 5 cm 

 
 

 

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl