Fast Track - Creative's Educational

Dostępność: średni
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Creative's
Kod produktu: KER484

Opis

Fast Track - Creative's Educational
 
Celem gry Fast Truck jest nauka czytania słów w języku angielskim oraz rozszerzenie zasobu słownictwa.
 
W grę można grać na trzy sposoby:
1. Word Riddle Race (karty w kolorze zielonym)
2. Spelling Race (karty w kolorze niebieskim)
3. Word Definition Race (karty w kolorze czerwonym)
 
Przygotowanie do gry: 1. Wyjmujemy planszę i układamy na niej pionki auta na START. 2. Wybieramy zestaw kart, którymi chcemy rozegrać grę i układamy je na polu CARDS. 3. Staramy się nie mieszać kart z różnych zestawów.
 
Zasady gry:
 
WORD RIDDLE GAME 1. Grę rozpoczyna najmłodszy gracz. 2. Gracz bierze pierwszą kartę z kupki kart i czyta zagadkę na głos (karty zielone). 3. Następny gracz musi spróbować zgadnąć słowo. Można pomóc graczowi podając mu pierwszą literę słowa lub liczbę liter w słowie. 4. Jeśli gracz odgadnie słowo prawidłowo, rzuca kostką i porusza się do przodu tyle pól ile wskaże kostka. 5. Gracze mogą poruszać się autami w każdym torze na planszy, ten kto pierwszy dojedzie do mety wygrywa. 6. Jeśli gracz nie zgadnie poprawnie słowa, wtedy musi wziąć kolejną kartę i przeczytać zagadkę opisującą słowo. Kolejny gracz musi spróbować je odgadnąć, tak jak poprzednio. 7. Niektóre pola na planszy mają specjalne symbole. Jeśli gracz wyląduje na polu ze specjalnym symbolem, musi postąpić według instrukcji.
 
SPELLING GAME 1. Są dwa poziomy, z których można wybrać. Można skorzystać z niebieskich lub czerwonych kart do gry. O kolorze kart należy zdecydować przed rozpoczęciem gry. 2. Każdy z graczy rzuca kostką. Gracz z najwyższą liczbą oczek rozpoczyna grę. 3. Pierwszy gracz losuje kartę i odczytuje słowo. Kolejny gracz musi to słowo przeliterować, aby pójść do przodu. 4. Kolejne zasady są takie jak w grze powyżej.
 
WORD DEFINITION GAME 1. Na każdej z kart znajduje się definicja słowa. Pierwszy gracz losuje kartę i odczytuje definicję. 2. Kolejny gracz musi odgadnąć słowo. 3. Kolejne zasady są takie jak w WORD RIDDLE GAME.
 
Cele językowe: budowanie zdań w języku angielskim z użyciem różnych czasowników, wyrażeń czasowych i trybów, odróżnianie dźwięków w słowach.

Dodatkowe korzyści: Gra Fast Track Premium doskonali sprawności umysłowe takie jak pamięć, koncentracja i spostrzegawczość, sprzyja skutecznemu zapamiętywaniu oraz uczy aktywności i zdrowej rywalizacji, a jej ludyczny charakter pomaga w nawiązywaniu relacji społecznych z pozostałymi uczestnikami gry oraz wpływa pozytywnie na zredukowanie dystansu pomiędzy uczniem i uczącym.
 
Zastosowanie: Gra znajduje zastosowanie zarówno w trakcie zajęć w szkole jak i w warunkach domowych (zabawy z przyjaciółmi i rodziną, lub prywatne lekcje języka angielskiego).
 
 
Zawartość:
  • kolorowa plansza do gry o wym. 56 x 44 cm
  • 392 karty ze słowami, podzielone na 3 grupy
  • 4 pionki w kształcie aut i kostka do gry
  • instrukcja
Rozmiar opakowania: 46 x 25 cm
 
 

Fast Track, gry językowe, nauka angielskiego

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl