'Quiz Time I Games', Creative Educational

Quiz Time I Games, gry językowe, nauka angielskiego
  • promocja
Dostępność: średni
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 31,49 zł 34,99 zł 31.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Creative's
Kod produktu: KER414

Opis

'Quiz Time I Games', Creative Educational
 
Quiz Time to przyjemna ale i  wymagająca gra w języku angielskim, która wzbogaci wiedzę słownikową dziecka na temat jego najbliższego otoczenia.
 
Gra podzielona jest na 12 kategorii nawiązujących do bezpośredniego otoczenia dzieci.
Zasady gry:
GRA 1
Najmłodszy gracz obraca wskazówką i czeka, aż się zatrzyma. Jeśli zatrzyma się na linii, gracz obraca go ponownie. Załóżmy, że wskazówka wyląduje w sekcji "Dom i rodzina", a dwie sąsiadujące ze sobą litery "Dom i rodzina" to "T" i "K", gracz musi nazwać przedmioty związane z domem i rodziną, zaczynając od jednej z dwóch liter tj. T lub K. Drugi gracz uruchamia zegar i mówi "zaczynaj". Jeśli wskazówka znajduje się w polu "twój wybór", gracz może samodzielnie wybrać temat. Gracze mogą korzystać z książeczki referencyjnej, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, np. w celu sprawdzenia poprawności odpowiedzi lub znalezienia odpowiedzi. Gra toczy się dalej w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Następny gracz obraca wskazówką i próbuje wypowiedzieć jak najwięcej słów na daną literę.
 
GRA 2 (bez liter alfabetu)
Pierwszy gracz obraca wskazówką i próbuje nazwać tyle słów, ile tylko może na dany temat, nie według alfabetu, ale mierząc czas timerem. Pozostałe zasady powinny być takie jak w grze 1.
 
Gra rodzinna : Cała rodzina siedzi razem i lubi grę na zmianę. Gra klasowa/gry towarzyskie: Cała klasa nazywa przedmioty z danej kategorii i podaje związane z nimi informacje. Nauczyciel, monitorujący obraca wskazówką, ogłasza temat oraz dwie listy i zadania, na które klasa będzie odpowiednio odpowiadać. Prowadzący ma prawo do wglądu w książkę referencyjną, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Uwaga: książka referencyjna nie jest ani wyczerpująca, ani ostateczna.
 
Zastosowanie: Gra znajduje zastosowanie zarówno w trakcie zajęć w szkole jak i w warunkach domowych (zabawy z przyjaciółmi i rodziną, lub prywatne lekcje języka angielskiego).
 
Grupa wiekowa: Dla dzieci w wieku 6 lat i powyżej.
Gracze: 2 -4 graczy 
 
 
Zawartość:
  • kolorowa plansza do gry z 2 obrotowymi planszami (litery alfabetu) oraz obrotową strzałką
  • klepsydra do odliczania czasu
  • książka do gry
 
Wymiar opakowania: 28 x 28 x 4 cm 

 
 Quiz Time I Games, gry językowe, nauka angielskiego

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl