'Story Boards 1', Creative Educational

Story Boards , gry językowe, gry do angielskiego
  • promocja
Dostępność: średni
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 32,40 zł 36,00 zł 32.40
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Creative's
Kod produktu: KER416_20190725153059

Opis

 'Story Boards 1', Creative Educational
 
'Story Boards 1' to prosta gra wspomagająca naukę budowy zdań, opowiadań. Gra zawiera pięknie ilustrowane karty , aby dzieci zrozumiały kluczowe elementy historii; „Co przychodzi pierwsze”, „Co przychodzi w środku” i „Co się dzieje na końcu”. Pakiet zawiera 8 plansz zawierających po cztery karty. Każda plansza ma pola z kolorowymi obramowaniami, niebieskim, oznaczającym początek, zielonym, środek i czerwonym jako koniec opowieści.
 
Korzystając z kart, dzieci wizualizują i rozumieją, co jest pierwsze w historii, i umieszczają kartę na niebieskim polu na planszy. Podobnie, gracz identyfikuje to, co znajduje się w środku i umieszcza dwie karty pośrodku. Następnie wreszcie zidentyfikują, co się pojawi na końcu i umieści na czerwonej, ograniczonej przestrzeni. Po zidentyfikowaniu i umieszczeniu kart w odpowiedniej kolejności na planszach, dzieci mogą opowiedzieć historię własnymi słowami, rozwijając umiejętności rozumienia oraz budowania zdań.

Zastosowanie: Gra znajduje zastosowanie zarówno w trakcie zajęć w szkole jak i w warunkach domowych (zabawy z przyjaciółmi i rodziną, lub prywatne lekcje języka angielskiego).
 
Cele językowe:
- nauka i poszerzenie słownictwa języka angielskiego,
- prowadzenia konwersacji w formie bardzo krótkich dialogów
- nauka budowania zdań
 
Dodatkowe korzyści: Gra 'Story Boards 1' udoskonala sprawności umysłowe takie jak pamięć, koncentracja i spostrzegawczość, sprzyja skutecznemu zapamiętywaniu oraz uczy aktywności i zdrowej rywalizacji, a jej ludyczny charakter pomaga w nawiązywaniu relacji społecznych z pozostałymi uczestnikami gry oraz wpływa pozytywnie na zredukowanie dystansu pomiędzy uczniem i uczącym.
 
Zawartość:
  • 8 dużych kart z polami
  • 32 karty z ilustracjami
  • instrukcja
 Wymiary opakowania: 33 x 23 x 5 cm 

 
Story Boards , gry językowe, gry do angielskiego
 

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl