'Word War Everyday Games', Creative Educational

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 34,99 zł 34.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Creative's
Kod produktu: KER399

Opis

'Word War Everyday Games', Creative Educational
 
Doskonała gra, która idealnie nadaje się zarówno do szkół jak i do domowego użytku.
Celem gry jest uzyskanie największej liczby punktów układając słowa z wymieszanych liter. Czym dłuższe słowo tym więcej punktów zdobywamy.
 
Zasady gry:
 
Kładziemy wszystkie klocki literkami do dołu. Gracze po kolei biorą po literce, aż ułożą słowo składające się minimum z trzech liter. Słowa kładziemy przed sobą, ale uwaga! mogą zostać przez kogoś skradzione. Wystarczy, aby gracz obok nas miał jedną literkę do dołożenia do naszego słowa i może nam je podkraść i z naszego CAT zrobić CART lub CATS i zabrać go do siebie.
Dowolny gracz może również zabrać nam nasze słowo i ułożyć z naszych liter słowo zupełnie inne np. TRACK. Należy pamiętać, że trzeba wykorzystać wszystkie litery, które się komuś kradnie.
 
Gra toczy się do momentu, aż wszystkie 50 kafelków jest wykorzystane i nie można uformować więcej słów.
 
Pozostałe zasady:
- wszystkie słowa muszą mieć 3 lub więcej liter,
- litery muszą być dodawane, nie wolno jedynie zmieniać ich kolejności,
- nowe słowa muszą być formowane poprzez zmianę słów już istniejących, czyli w momencie jak wszyscy gracze mają już po jednym słowie 3 literowym, musimy zacząć podkradanie sobie słów i tworzenie nowych,
- grę można sobie utrudnić i zdecydować, że nie można jedynie dodać do słowa końcówki –ed czy –s a należy zmienić kolejność liter w słowie,
- nie dozwolony jest slang, skróty, ani imiona
 
Dodatkowe korzyści: Gra 'Word War' doskonali sprawności umysłowe takie jak pamięć, koncentracja i spostrzegawczość, sprzyja skutecznemu zapamiętywaniu oraz uczy aktywności i zdrowej rywalizacji, a jej ludyczny charakter pomaga w nawiązywaniu relacji społecznych z pozostałymi uczestnikami gry oraz wpływa pozytywnie na zredukowanie dystansu pomiędzy uczniem i uczącym.
 
Zastosowanie: Gra znajduje zastosowanie zarówno w trakcie zajęć w szkole jak i w warunkach domowych (zabawy z przyjaciółmi i rodziną, lub prywatne lekcje języka angielskiego).
 
Zawartość:
  • 12 kości z literami do gry
  • klepsydra
  • 4 ołówki z notesem do zapisywania wyników
  • instrukcja z przykładami gier i ćwiczeń
 
Wymiary opakowania : 27 x 18 x 4 cm 
 
 Word War Everyday Games, gry językowe, nauka angielskiego

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl